Goodgame Studios

ARCADE sayfamızdan sitemizdeki diğer oyunlarımıza da ulaşabilirsiniz. Bu sayfa da sadece Goodgame Studios’un oyunları bulunmaktadır.

Goodgame Studios

Goodgame Studios 2009 yılında kurulan Hamburg, Almanya merkezli oyun şirketidir. Şirket Goodgame Empire, Goodgame Big Farm, Goodgame Galaxy, Goodgame Gangster, Goodgame Poker, ve Shadow Kings: Dark Ages dahil olmak üzere birçok çeşitli oyunlar yapmıştır.

Goodgame Empire

Goodgame Empire, Eylül 2010’da çıkmış olan oynaması ücretsiz bir strateji oyunudur. Oyuncunun bir kalesi vardır ve oyuncu, kaleler inşa edebilir, diğer oyunculara saldırabilir. Tarayıcı, Android ve iOS’ta oynanabilmektedir.

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm, oynaması ücretsiz bir tarım simülasyon oyunudur. Oyuncular çiftlikler kurabilir, herhangi bir şey üretip satabilir.

Bir Cevap Yazın

Soru sor – Cevap ver, Açıklamalı arkadaşlık istekleri ile arkadaş edin, sohbet et, gruplarından ve arkadaşlarından eposta/bildirim alıp-almama-kısıtlı almayı isteğine göre ayarla, SosyalNet.Net'te yazı yaz ve oyun ekle, Bedava ve REKLAMSIZ İçinde Forum Bulunan Subdomain Blog-Oyun Sitesi veya Film Arşivi Sitesi Aç(paylaştığın linklerden hatta başka sitelerin linklerini bile paylaşsan para kazan; düşünsenize kendi sitelerinizi bedava reklamını yaparken para da kazanabilirsin) ve Bloğunda çekilişler düzenleyebilirken arkadaşlarına görevler ver, istersen bloğunda/sitende HTML kodlarınızla reklam alıp para kazan, bloglarınız üzerinden paypal ile link satışı eklentisiyle otomatik olarak link satabilirsiniz(belli periyodlarda otomatik olarak ücreti çeker, sorumluluk link satın alan ve blog sahibi arasındadır, SosyalNet.Net olarak sorumluluk kabul etmiyoruz), paylaşımlarını kimlerin görebileceğini istersen tek tek istersen genel olarak belirleyebileceğin Sosyal Ağı Kullan, İçinde Forum Bulunan Açık-Kapalı-Gizli Gruplar kurup döküman paylaşabilir, Grubunla Bloğunu/Siteni bağlantılayabilir veya Grubuna bağlı yeni bir blog açabilir, grup üyelerin ve görevlilerin istersen otomatik olarak bloğuna üye olup istersen yetki de alabilir, Etkinlik Takvimine Etkinlik Ekle ve Eklenen Etkinlikleri takip et, Sitene etkinlik takvimi kur, Forumlarda Yazış, Şirket Rehberine Şirketini Ekle, Oyun Oyna, Oyun veya film Sayfasına yazarlık başvurusunda bulun, filmler ekle

Araç çubuğuna atla