Sosyal Giriş

Sitemize ilk kez giriş yapıyorsanız yukarıdaki sosyal id’lerinizden birini tıklamanız siteye üye olmanız ve daha sonrasında da sitemize giriş için yeterlidir. Sitemize giriş yaptıktan sonra sosyal giriş linkleri gözükmez.

Sizleri form falan doldurmakla uğraştırmak istemediğimiz için sadece sosyal id’lere tek bir tıklamayla üyelik kabul ediyoruz.

Eğer sitemiz üyesi iseniz ve hesabınıza diğer sosyal id’lerinizi de bağlamak istiyorsanız bağlamak istediğiniz sosyal id’lerinize tıklamanız yeterlidir. Bu sırada kullanıcı adınızı ve parolanızı soracaktır. (Parolanızı daha önce hiç değiştirmediyseniz bilemeyeceğiniz için Parolanızı mı unuttunuz? yazısını tıklayarak sıfırlayabilirsiniz. parola sıfırlama mailinin gelmesi birkaç dakika sürebilir.)

Giriş yapmış kullanıcılar sayfaya yorum yaparak ilk kez üye girişi yapacaklara deneyimlerini anlatabilirler.

Bir Cevap Yazın

Soru sor – Cevap ver, Açıklamalı arkadaşlık istekleri ile arkadaş edin, sohbet et, gruplarından ve arkadaşlarından eposta/bildirim alıp-almama-kısıtlı almayı isteğine göre ayarla, SosyalNet.Net'te yazı yaz ve oyun ekle, Bedava ve REKLAMSIZ İçinde Forum Bulunan Subdomain Blog-Oyun Sitesi veya Film Arşivi Sitesi Aç(paylaştığın linklerden hatta başka sitelerin linklerini bile paylaşsan para kazan; düşünsenize kendi sitelerinizi bedava reklamını yaparken para da kazanabilirsin) ve Bloğunda çekilişler düzenleyebilirken arkadaşlarına görevler ver, istersen bloğunda/sitende HTML kodlarınızla reklam alıp para kazan, bloglarınız üzerinden paypal ile link satışı eklentisiyle otomatik olarak link satabilirsiniz(belli periyodlarda otomatik olarak ücreti çeker, sorumluluk link satın alan ve blog sahibi arasındadır, SosyalNet.Net olarak sorumluluk kabul etmiyoruz), paylaşımlarını kimlerin görebileceğini istersen tek tek istersen genel olarak belirleyebileceğin Sosyal Ağı Kullan, İçinde Forum Bulunan Açık-Kapalı-Gizli Gruplar kurup döküman paylaşabilir, Grubunla Bloğunu/Siteni bağlantılayabilir veya Grubuna bağlı yeni bir blog açabilir, grup üyelerin ve görevlilerin istersen otomatik olarak bloğuna üye olup istersen yetki de alabilir, Etkinlik Takvimine Etkinlik Ekle ve Eklenen Etkinlikleri takip et, Sitene etkinlik takvimi kur, Forumlarda Yazış, Şirket Rehberine Şirketini Ekle, Oyun Oyna, Oyun veya film Sayfasına yazarlık başvurusunda bulun, filmler ekle

Araç çubuğuna atla