Firmalar için sitemizde çekiliş düzenleme şansı

etkinlikFirmanız kendi reklamını yapmak için üyelerimize kitap, kitap seti, mouse, flashbellek, Domain/Alan adı, araç/gereç, monitör, tablet, bilgisayar, Atatürk ürünleri, tablo, herhangi bir eşya, çanta gibi küçük hediyeler vermek isterse sitemizde hediye çekilişi sponsoru olabilir. Bunun için sitemize Sosyal ID’niz ile üye olup @admin üzerinden bana “hediye çekilişi sponsoru” konulu özel mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Çekiliş sonucu firmanızla olan SÖZLÜ anlaşma gereği firmanızın da reklamının yapılmış olduğu konuya yorum yapan bir veya bir kaç kişiye hediye dağıtmanıza yardımcı olacağız. Çekiliş sitemizde kurulu olan çekiliş eklentisi sayesinde tarafımızdan düzenlenecek ve siz de firmanızın reklamını yapmış olacaksınız. Karşılıklı memnuniyet sağlanacağı için firmalarınızın yapmış olduğu başvuruları genelde kabul edeceğiz.

Kargo ücretlerini sponsor olan firmaların kendisinin karşılayacağını unutmayın!

Çekiliş tarafımızdan düzenlenecek ve hediyeyi kazananlar firmanızın da reklamının yapılmış olduğu konunuzda ilan edilecek, ödülleri kazananlara firmanız ulaştıracaktır.

Üyelerimizin Çekilişlere Katılım Şartları ise şuna benzer bir şekilde olacaktır, şartları isteğiniz çok abartı olmamak şartıyla firmanızla beraber belirleyeceğiz;

Ödüllü çekilişe katılmak için üyelerimiz çekilişe ait aşağıdakine benzer bir duyuru metnini bir blog yazısı olarak blogunda paylaşmalıdır. Bunun için tamamen kendi alan adları ile kendi hostlarına kurdukları blogları, herhangi bir blog dağıtan siteden açtıkları blogları veya sitemizden açmış oldukları blogları kullanabilirler. Yazı başlığı olarak anlamlı olmak şartıyla istediğinizi yazabilirler. Ayrıca zorunlu olan metnin altına veya üstüne kendi metinlerini de yazabilecekler. Ancak yazılarında, kendilerinden istenen metin değişmeden yer almalı.

!!! Üyelerimizin metindeki linkleri kaldırmamaları gerektiğini hatırlatmak isterim.

—————–ÇEKİLİŞ METNİ——————

SosyalNet.Net ödüllü bir çekiliş düzenleyerek merhaba diyor.  Firma ismi(ve doğal olarak buradan firmanıza link verilmiş olunuyor) sponsorluğunda düzenlenen bu çekilişte 4 kişiye güzel hediyelerimiz olacak. Büyük ödül tablet bilgisayar(örnektir, bu firmanızın vereceği hediyeye göre değişecek). Siz de bu hediyelerden birine sahip olmak istiyorsanız katılım bilgilerine bu linkten(firmanızın reklamının yapıldığı konuya link veriliyor bu sırada) ulaşabilirsiniz.

—————–ÇEKİLİŞ METNİ——————
Katılım için zorunlu olan çekiliş metnini blogunda yayınlayan üyemiz çekiliş için hazırlanacak olan yazımızın altına yorum olarak çekiliş metnini yazdığı blog yazısının URL’sini yazması yeterlidir.
Çekiliş Tavimi firmanızla beraber belirlenecektir.
Belirlenmesi gereken tarihler; Son katılım tarihi, Çekiliş tarihi, Açıklanma tarihi
Önemli Bilgiler
– Çekiliş sitemizde kurulu olan eklenti sayesinde çekiliş konusuna yapılan yorumlardan otomatik olarak gerçekleştirilecek ve fotoğraf olarak kaydedilerek katılımcılarla paylaşılacaktır.
– Ödül kazananlar haklarını satamaz, devredemez ve erteleyemez. Ayrıca ödül kazananlara sitemizde profillerinde kayıtlı olan mail adresleri ile 72 saat çerisinde irtibat kurulamazsa, hakları yedek talihliye geçer.
– Sadece hediye etkinliği için oluşturulan paravan bloglar çekilişlere kesinlikle dahil edilmeyecektir.
Şimdiden Tüm firmalara hayırlı reklamlar ve çekilişlere katılacak olan üyelerimize bol şanslar diliyorum.
Çekiliş sonuçları katılım süreçleri bittikten sonra mümkün olan en kısa zaman içerisinde çekiliş konusu içerisinde açıklanacaktır.
Herkese bol şans 🙂

Bir Cevap Yazın

Soru sor – Cevap ver, Açıklamalı arkadaşlık istekleri ile arkadaş edin, sohbet et, gruplarından ve arkadaşlarından eposta/bildirim alıp-almama-kısıtlı almayı isteğine göre ayarla, SosyalNet.Net'te yazı yaz ve oyun ekle, Bedava ve REKLAMSIZ İçinde Forum Bulunan Subdomain Blog-Oyun Sitesi veya Film Arşivi Sitesi Aç(paylaştığın linklerden hatta başka sitelerin linklerini bile paylaşsan para kazan; düşünsenize kendi sitelerinizi bedava reklamını yaparken para da kazanabilirsin) ve Bloğunda çekilişler düzenleyebilirken arkadaşlarına görevler ver, istersen bloğunda/sitende HTML kodlarınızla reklam alıp para kazan, bloglarınız üzerinden paypal ile link satışı eklentisiyle otomatik olarak link satabilirsiniz(belli periyodlarda otomatik olarak ücreti çeker, sorumluluk link satın alan ve blog sahibi arasındadır, SosyalNet.Net olarak sorumluluk kabul etmiyoruz), paylaşımlarını kimlerin görebileceğini istersen tek tek istersen genel olarak belirleyebileceğin Sosyal Ağı Kullan, İçinde Forum Bulunan Açık-Kapalı-Gizli Gruplar kurup döküman paylaşabilir, Grubunla Bloğunu/Siteni bağlantılayabilir veya Grubuna bağlı yeni bir blog açabilir, grup üyelerin ve görevlilerin istersen otomatik olarak bloğuna üye olup istersen yetki de alabilir, Etkinlik Takvimine Etkinlik Ekle ve Eklenen Etkinlikleri takip et, Sitene etkinlik takvimi kur, Forumlarda Yazış, Şirket Rehberine Şirketini Ekle, Oyun Oyna, Oyun veya film Sayfasına yazarlık başvurusunda bulun, filmler ekle

Araç çubuğuna atla