Sponsorumuz olun, gelişmemize katkınız olsun.

Sitemiz Türkiye’nin en gelişmiş ve en büyük sosyal ağı ve aynı zamanda ücretsiz ve reklamsız ve hatta para kazandıran blog ve sosyal ağ servisi olduğu için ilk ve tek olan sitemiz içerisindeki İlanlar vb. özellikleri CPU ve RAM gibi sıkıntılar yaşamamak ve sitenin yavaşlaması ne yazık ki geçici bir süre için kapatmak zorunda kaldık.

Bu zaman zarfında bu gibi özellikleri geliştirilmeye ve yenileri eklenmeye devam edeceğiz. Örneğin ilanlar yeniden geri geldiğinde tıpkı Sorular ve Etkinlikler gibi üye profilleriyle entegre bir şekilde çalışacak…

Elbette bu özelliklerin bir çoğunun da üyelerimizin açtığı sitelere taşınabilmesi için gerekli çalışmalara devam ediyoruz.

Tabi bütün bu gelişmeler/çalışmalar sitenin yavaşlamaması için bize daha fazla CPU ve daha fazla RAM olarak geri dönecektir… O yüzden şimdilik çalışmalarımızın sadece ufak bir kısmını yayına alabiliyoruz.

Bütün bu gelişmeler, yeni özellikler/çalışmalar, RAM ve CPU vb…birçok şey sitemiz için daha fazla gider anlamını taşımaktadır. Sitemizin her yerini diğer sosyal ağlar gibi reklamla da doldurmak istemiyoruz.

Dilerseniz sitemizin sol tarafındaki yan sütunda Sponsorlarımız yazan kısımda sitemize sponsor olabilirsiniz. Sponsorlarımız bana @admin üzerinden “Sponsor olmak istiyorum/z” konulu özel mesaj atın. Bu kısım için okuduğunuz bu yazı ile beraber sınırsız sayıda resimli sponsor alınabilir. Sponsor linkleri tıklanınca _blank — yani yeni pencere ya da sekmede açılacaktır. Sıralama rastgele olarak gösterilecektir.

Sponsorluk fiyatları şöyledir;
14,99 TL /ay
(0,0223 TL /saat)

Ayrıca sizler için düşündük de sitenin film.sosyalnet.net sitemizin reklam alanlarını sponsor buldukça kaldırıp yerine sponsorumuzun Headerda 468x60px, Footerda 728×90, Sidebar Bottomda 300X250 oranında reklamını yayınlayalım(resmi siz yapıp rahatça değiştirebilmeniz içinse sizin kendi hostunuza yükleyip bize resim URL’sini vereceksiniz. Hazırladığınız reklam kodu boyutu olması gerekeni aşmamak kaydıyla flash vb. de olabilir.)…(bu alanların her birine sadece 1 sponsor alınacaktır) (Yazılımımızdan kaynaklı bazen reklamınızda yayınlanma sırasında çok ufak bir boyut farkı olabilir 🙂 ) Sitemizin tüm giderlerini reklamverenimiz olacak kurumun/firmanın üstüne yıkmamak için yapacağımız işleri tahmini olarak sınıflandırarak ufak meblağlar belirledik. Bu rakamlar her bir reklam alanı için ayrı ayrı şöyledir;
14,99 TL /ay
(0,0223 TL /saat)

Rakamların dengesiz gibi olmasının nedeni tamamen yapacağımız iş ve yükselteceğimiz sunucumuzun CPU-RAM kapasitesi ve tabi harcanan para miktarı oranınca başarılı olacağımız için sponsorluk değerinin artmasıyla orantılıdır. Unutmayın sitemizin ne kadar başarılı olursa bu başarının zevkini sponsorlarımız da tadacaktır.

Sitemize sponsor olmak için bana @admin üzerinden “Sitenin en altına reklam vermek istiyorum/z” konulu özel mesaj atın.

Ayrıca sitenin yine alt kısmında RSS olarak reklam yayınlamak için de “RSS Sponsor” konu başlıklı özel mesaj atabilirsiniz.

RSS sponsoru sadece 1 adet olacaktır; RSS beslemesinin URL adresini ve kaç öğe gösterilmesini istediğinizi mutlaka özel mesajda bildirmelisiniz. Besleme başlığına “RSS Sponsorumuz; siteniz.com” şeklinde yazılacaktır. Nesne içeriği, Nesne yazarı, Nesne tarihi gösterilecektir. En fazla 20 öğe gösterilecektir.
RSS Sponsorluk fiyatları şöyledir;
14,99 TL /ay+(öğe sayısı*0,7495 TL)
(0,0223 TL /saat)+(öğe sayısı*0,001115 TL)

Ayrıca üyelerimize Sorular sayfası üzerinden(ki bu sayfanın kullanımı normalde tüm üyelerimize ücretsiz ama sorulan sorulara HTML tasarım yapılamıyor) de HTML tasarımla bir soru sorarak sitemize sponsor olabilirsiniz ve size özel olarak sorduğunuz soru üyelerimize bir bildirim olarak yansır. Soru Sponsoru olmanın size maliyeti her sorduğunuz soru başına 14,99 TL olacaktır. Üyelerimiz sorularınızı cevaplayabilecek ve olumlu/olumsuz olarak oylayabilecektir.

Ayrıca Radyo.SosyalNet.Net’te reklam verebilirsiniz. konusunu okuyarak da Radyomuza reklam verebilir ya da SİTEMİZDE ANKET YAPTIRIN konusundan sitemizde anket düzenletebilir ya da yazmış olduğunuz bir yazıyı bize göndererek 10,00$ karşılığında sitemizde tanıtım yapabilirsiniz(yazı sitemizde bir sorun olmadıkça silinmemeye çalışır, ilerde silinirse de para iadesi sözkonusu değildir; TANITIM YAZISI VE REKLAM).

Ödemelerimizi Havale, transfer siteleri(Skrill gibi) ya da Bitcoin/Litecoin olarak alabilmekteyiz. Kredi kartı ile ödememiz geçici süreliğine kapanmış olup, paypal kullanımına da son verilmiştir.

FİRMALAR İÇİN SİTEMİZDE ÇEKİLİŞ DÜZENLEME ŞANSI yazısını okuyarak da sitemizde çekiliş düzenleyebilirsiniz.

Aşağıdaki linklerde bulunan Android uygulamalarımız üzerinden uygulamımızı kullanan üyelerimize her bir uygulama için ayrı ayrı olmak üzere

1000 uygulama kullanıcımıza 1’er tane $10

1000 uygulama kullanıcımıza 1’er tane $50

10.000 uygulama kullanıcımıza 10’ar tane $100

karşılığında mesajınızı ilettirebilirsiniz. Mesajlar bildirim olarak gidecektir. Telefona SMS gibi kaydedilmeyecektir.

Site uygulamamız; http://sosyalnet.net/sosyal-ag/etkinlik-akislari/p/348/
Oyun uygulamamız; http://sosyalnet.net/sosyal-ag/members/admin/activity/1831/

 

Bir Cevap Yazın

Soru sor – Cevap ver, Açıklamalı arkadaşlık istekleri ile arkadaş edin, sohbet et, gruplarından ve arkadaşlarından eposta/bildirim alıp-almama-kısıtlı almayı isteğine göre ayarla, SosyalNet.Net'te yazı yaz ve oyun ekle, Bedava ve REKLAMSIZ İçinde Forum Bulunan Subdomain Blog-Oyun Sitesi veya Film Arşivi Sitesi Aç(paylaştığın linklerden hatta başka sitelerin linklerini bile paylaşsan para kazan; düşünsenize kendi sitelerinizi bedava reklamını yaparken para da kazanabilirsin) ve Bloğunda çekilişler düzenleyebilirken arkadaşlarına görevler ver, istersen bloğunda/sitende HTML kodlarınızla reklam alıp para kazan, bloglarınız üzerinden paypal ile link satışı eklentisiyle otomatik olarak link satabilirsiniz(belli periyodlarda otomatik olarak ücreti çeker, sorumluluk link satın alan ve blog sahibi arasındadır, SosyalNet.Net olarak sorumluluk kabul etmiyoruz), paylaşımlarını kimlerin görebileceğini istersen tek tek istersen genel olarak belirleyebileceğin Sosyal Ağı Kullan, İçinde Forum Bulunan Açık-Kapalı-Gizli Gruplar kurup döküman paylaşabilir, Grubunla Bloğunu/Siteni bağlantılayabilir veya Grubuna bağlı yeni bir blog açabilir, grup üyelerin ve görevlilerin istersen otomatik olarak bloğuna üye olup istersen yetki de alabilir, Etkinlik Takvimine Etkinlik Ekle ve Eklenen Etkinlikleri takip et, Sitene etkinlik takvimi kur, Forumlarda Yazış, Şirket Rehberine Şirketini Ekle, Oyun Oyna, Oyun veya film Sayfasına yazarlık başvurusunda bulun, filmler ekle

Araç çubuğuna atla