Yönetime Yaz

Yönetimle 3 farklı şekilde iletişime geçebilirsiniz

1. Yol(Eğer ısrarla rahatsızlık vermiyorsanız garanti yol); eğer sitemiz üyesiyseniz genelde problemlerinizi @admin ile kendisini fazla rahatsız etmeden özel mesajlaşma yolu ile çözmeniz önerilir.

2. Yol(üyelik gerektirmez); aşağıdaki formu doldurarak

3. Yol; sitemiz üyesiyseniz herkesin görebileceği şekilde bu sayfanın altına yorum bırakarak. @admin şeklinde bir bağlaç kullanırsanız yazınızdan Süper Admin’imizin haberi olacaktır(ama yine de ceza almamak için kendisini fazla rahatsız etmemenizi öneririz 🙂 )

Not: Sitemiz üyesi değilseniz ve 2. Yöntemde belirtilen İletişim formunu aşağıdaki Sosyal İd işaretlerinden birine bir kez tıklayarak sitemize rahatça üye girişi yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Soru sor – Cevap ver, Açıklamalı arkadaşlık istekleri ile arkadaş edin, sohbet et, gruplarından ve arkadaşlarından eposta/bildirim alıp-almama-kısıtlı almayı isteğine göre ayarla, SosyalNet.Net'te yazı yaz ve oyun ekle, Bedava ve REKLAMSIZ İçinde Forum Bulunan Subdomain Blog-Oyun Sitesi veya Film Arşivi Sitesi Aç(paylaştığın linklerden hatta başka sitelerin linklerini bile paylaşsan para kazan; düşünsenize kendi sitelerinizi bedava reklamını yaparken para da kazanabilirsin) ve Bloğunda çekilişler düzenleyebilirken arkadaşlarına görevler ver, istersen bloğunda/sitende HTML kodlarınızla reklam alıp para kazan, bloglarınız üzerinden paypal ile link satışı eklentisiyle otomatik olarak link satabilirsiniz(belli periyodlarda otomatik olarak ücreti çeker, sorumluluk link satın alan ve blog sahibi arasındadır, SosyalNet.Net olarak sorumluluk kabul etmiyoruz), paylaşımlarını kimlerin görebileceğini istersen tek tek istersen genel olarak belirleyebileceğin Sosyal Ağı Kullan, İçinde Forum Bulunan Açık-Kapalı-Gizli Gruplar kurup döküman paylaşabilir, Grubunla Bloğunu/Siteni bağlantılayabilir veya Grubuna bağlı yeni bir blog açabilir, grup üyelerin ve görevlilerin istersen otomatik olarak bloğuna üye olup istersen yetki de alabilir, Etkinlik Takvimine Etkinlik Ekle ve Eklenen Etkinlikleri takip et, Sitene etkinlik takvimi kur, Forumlarda Yazış, Şirket Rehberine Şirketini Ekle, Oyun Oyna, Oyun veya film Sayfasına yazarlık başvurusunda bulun, filmler ekle

Araç çubuğuna atla